Obchodní podmínky Sewellel.cz

Prodávající:

Nejsem plátce DPH. Na této adrese není kamenná prodejna a bez předchozí domluvy není možné zde nakoupit či vyzvednout zboží!

Objednávka:

Na stránce Sewellel.cz naleznete seznam produktů, které vyrábím a nabízím zájemcům k zakoupení. Jak objednávat? Jednoduché! Napište mi e-mail. Nezapomeňte na adresu a telefonní číslo! U každého produktu je katalogové číslo, název a cena, případně dostupnost. Na Váš e-mail odpovím a upřesníme dodání…

Platba:

Platba probíhá převodem předem na účet FIO banky. Zahraniční zákazníci mohou platit rovněž převodem na můj účet v ČR (po domluvě), nebo přes PayPal (platbou ze svého PayPal účtu na můj – nelze platit přímou platbou kartou).

Poštovné a balné:

-osobní převzetí – po domluvě zdarma 

-platba předem na účet (Zásilkovna)                                     90Kč

-větší zásilky ( stavebnice atp. ) balík do ruky                   150Kč
-větší zásilky s dobírkou, zahraniční dobírky a jiné nestandardní zásilky po domluvě dle tarifů České pošty.
Dodací lhůta:
Některé produkty jsou dostupné ihned, u některých započnu výrobu až po zadání objednávky. V takovém případě to může nějakou dobu trvat…

Opravdu nejsem Alza! Moje manufaktura má jen dvě ruce a pár šikovných spolupracovníků. Díky jim! Dělám co můžu, abych uspokojil Vaše objednávky…. Chodím do práce, obtisky, odlitky, lepty, stavebnice, grafiku, web a mnoho jiných věcí tvořím ve svém volném čase! Musím se také věnovat rodině! Rád poslouchám hudbu, koukám na filmy, chodím na pivo. Pokud chcete svoji objednávku hned, nejde to! Vaše objednávky vyřizuji postupně…

Pokud máte u mne objednávku déle – neváhejte, připomeňte se!

Reklamace:

Pokud chcete cokoli reklamovat, určitě hned volejte, problém vyřešíme! Dle zákona máte právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14ti dnů od obdržení zásilky bez udání důvodu.

Záruka:

Dle zákona platí dvouletá záruka na moje produkty. Předpokládám, že víte jak zacházet a skladovat resinové díly a obtisky! Pokud ne, vězte…! Resiny v krabičce bez přístupu světla, obtisky v pytliku bez vzduchu, zavřené mezi stranami nějaké hodnotné knihy!

Důležité:

Vše co nabízím je modelářské zboží, vyžadující speciální zkušenosti. Nejedná se o hračky! Objednávejte pouze, pokud jste si jisti, že zvládnete s produkty pracovat!